Jestem założycielką i właścicielką Kancelarii Radcy Prawnego Verita Co. Zanim założyłam kancelarię spędziłam wiele lat studiując prawo i pracując w kancelariach i działach prawnych korporacji w kraju i zagranicą. Edukację prawniczą rozpoczęłam na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, kontynuowałam w Stanach Zjednoczonych w Chicago Kent-College of Law gdzie ukończyłam studia podyplomowe z prawa internetowego (e-commerce).

Od początku swoje życie zawodowe związałam z prawem. Kancelarie amerykańskie, w których nabywałam doświadczenie słyną z rekordowych, wielomilionowych odszkodowań. To tam zrozumiałam, że chcę pracować pomagając poszkodowanym a moje miejsce jest na sali sądowej, po słabszej stronie sporu, lecz jak się okazuje w mojej praktyce – słabszej tylko teoretycznie. Wybór kariery zawodowej wynikał z poczucia niesprawiedliwości, która dotyka poszkodowanych borykających się z biurokracją i formalnościami, których słabsza pozycja wykorzystywana jest bezwzględnie przez ubezpieczycieli i urzędników zaniżających lub odmawiających wypłaty należnych świadczeń, wykorzystujących sytuacje gdy poszkodowani nie są profesjonalnie reprezentowani i często nie znają procedur i swoich praw.

Po powrocie do kraju wzbogacałam swoje doświadczenie pracując w kancelariach zajmujących się prawem nieruchomości, prawem procesowym, energetycznym, ubezpieczeń społecznych, cywilnym i administracyjnym. Moje bogate doświadczenie przerodziło się w specjalizację – sprawy odszkodowawcze.

Od tego czasu prowadziłam własne firmy, obecnie Kancelarię Radcy Prawnego Verita. Odkąd zaczęłam praktykę jako radca prawny, swoją wiedzę i praktykę zdobyte w USA – gdzie przyznawane są najwyższe w świecie odszkodowania, gdzie prawa poszkodowanego są zawsze bezwzględnie respektowane a prawodawstwo w tym zakresie może służyć za wzór innym krajom – z chęcią i powodzeniem wykorzystuję w każdej prowadzonej sprawie. Niewielu prawników w Polsce ma taką możliwość.