Verita to ja, moja pasja i moja praca. Jestem założycielką i właścicielką Kancelarii Verita. Pomagam zwykłym ludziom jak Ty odnaleźć się w meandrach prawa i uzyskać to co im się słusznie należy w razie poniesienia szkody. Z moją pomocą przestaniesz się martwić załatwianiem formalności a Twoja sprawa będzie w dobrych rękach ponieważ zawsze walczę o prawa swoich klientów i ich ochronę.

Nie jestem typowym prawnikiem. Jestem bezpośrednia, energiczna i otwarta na ludzi i doświadczenia. Klientom w prosty i przystępny sposób przedstawiam ich sytuację prawną i najlepsze możliwe rozwiązania. Przeciwnikom w sporze, siłę i niepodważalność swoich argumentów. Ale to nie wszystko. Mam też bogate doświadczenie zdobywane u najlepszych w branży – w amerykańskich kancelariach odszkodowawczych osiągających rekordowe, milionowe odszkodowania. Do tego wiedzę nabytą na dwóch renomowanych uczelniach prawniczych, Uniwersytecie Warszawskim i Chicago-Kent College of Law. Od 2013 roku jestem wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie i mam uprawnienia procesowe. Na sali sądowej więc… wytaczam działa. Moja przemyślana i niebanalna argumentacja prawnicza i wewnętrzne poczucie słuszności skutecznie eliminują kontrargumenty strony przeciwnej a ja osiągam sukces. Sąd uwzględnia żądania mojego klienta i wydaje korzystny wyrok. Sprawa kończy się sukcesem.

Ponieważ wierzę w jakość, nie prowadzę spraw hurtowo. Każdego klienta traktuję indywidualnie, każdemu poświęcam należny mu czas i uwagę. Zapewniam każdej sprawie maksimum zaangażowania, wiedzy i umiejętności a to zawsze procentuje pozytywnym wynikiem sprawy. Moi klienci chcą odnieść sukcesu w sporze, dlatego wybierają mnie. A później polecają rodzinie, przyjaciołom i sąsiadom. To dla mnie duże wyróżnienie i nagroda za pracę. To także motywacja do dalszej walki o to, żeby uprawnienia i gwarancje prawne nabierały realnego wymiaru i istniały nie tylko na papierze.

WIĘCEJ

I co dalej?

Zadzwoń aby uzyskać bezpłatne wskazówki co dalej.
Dowiesz się, jakie odszkodowanie możesz otrzymać i jakie kroki należy podjąć.

TELEFON

+48 515 000 401

EMAIL

kslomka@verita-co.pl

BIURO

Sienna 83 lok. 406
Warszawa